wtorek, 24 lipca 2012

Prolog

[... Czasem zastanawiam się dlaczego wszystko się pląta . Fakt jestem lubiana , popularna dlatego , że moi przyjaciele są sławni . To jest dla mnie mało ważne . Gdyby nie byli sławni nie przeszkadzało by  mi to .  
Czasem się zastanawiam jakby to było gdybym była normalna dziewczyna . Na każdym kroku Paparazzi .  
 Ale moich przyjaciół nie zamieniłabym nigdy . ]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz